Maltepe Audi Servisi

Maltepe Audi Servisi

İstanbul Maltepe içerisinde bulunan ve Audi marka model her türlü aracın bakım hizmetlerinden sorumlu servis olan Maltepe Audi servisi, aracınızın bakımını mümkün olan en profesyonel şekilde yapmaktadır. Bölgesel bakımların yanında genel bakımlarda verilmektedir. Servisin verdiği bakımlar;

  • Periyodik bakım
  • Kışlık bakımı
  • Bahar bakımı
  • Genel bakım
  • Lastik değiştirme
  • Motor
  • Akü
  • Elektrik sistemi
Aracın her türlü aksanına bakım ve onarım yapılmaktadır. Bakım ve onarım randevu alabilirsiniz.

Maltepe Audi Servisi

Maltepe Audi Servisi Fiyatları

Maltepe Audi Servisi Fiyatları

Servise gelen aracın ilk aşaması ne için geldiğinin belirlenmesidir. Araca bakım hizmeti mi yapılacak yoksa aracın her hangi bir yerinde bir bozukluk mu var bu gibi durumlar tespit edilmektedir. Araç bakıma sokulunca belki başka aksanlarından kaynaklı olarak çalışma durumunu  yitirmiş olabilir. Bu gibi durumlar araç sahibinin ekstra yapması gereken ödemelerdir. Bu ödemelerin netleşmesi genel taramanın yapılmasının ardından belirlenmektedir. Bu sebeple servis, aracı taramaya sokmadan fiyat aralığı belirtemez.

Maltepe Audi Servisi Fiyatları

Maltepe Audi Yedek Parça

Maltepe Audi Yedek Parça

Araç her hangi bir darbe sonucu bazı parçalarda değişim ihtiyacı yaşamaktadır. Bu değişim ise yedek parça aracılığıyla sağlanmaktadır. Araca takılan yedek parçalar ile araç eski görüntüsüne kavuşmaktadır. Yedek parça araçta kullanılan malzemeler ile aynı olmalıdır. Yetkili firma standartlarına uygun olmayan bir parça araçta belli olacaktır. Bunun yanında araca takılan her türlü parça araç satışı sırasında karşınıza çıkmaktadır. Bu sebeple aracını orijinal yedek parça taktırarak değerini korumalısınız.
Yedek parça bir sürü parça için kullanılan genel bir isimdir. Yedek parça içinde bulunan kaporta ve kapı fiyatları birbirleriyle aynı olmamaktadır. Bunun yanında Auidi A4 ile Audi A6 yedek parça değişim fiyatları aynı değildir. Aynı olması da beklenemez. Bu sebeple fiyatlarda oluşan farklılaşma normal kabul edilmektedir.

Maltepe Audi Yedek Parça

En Yakın Audi Servis

En Yakın Audi Servis

Elektrikli motorların çıkmasıyla birlikte araçların servis konusunda profesyonel destek alması şart olmuştur. Yeni sistemi araçları bilmeyen ve daha önce çalışmamış kişilere araç vermek doğru bir yol değildir. Aracın her hangi bir arıza ve sorun yaşadığı durumda araç sahibinin en yakın Audi servisine başvurması gerekir.

En Yakın Audi Servis