Oto Servis Vale
 Diğer Hizmetler

Oto Servis Vale

Oto servis vale, aracı bakım ve onarıma vermek isteyen araç sahiplerinin aracını istediği yerden alıp servise getirme hizmetidir.

Oto servisin sağladığı bu hizmet ile araç sahiplerine kolaylık sunulmakta ve zamandan tasarruf edilmesi sağlanmaktadır. Bosch Car Service olarak Maltepe vale hizmeti ile sizlere daha kaliteli himet sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Vale Hizmeti Yasal Mı?

Aracını bir başkasına teslim etmek hususunda endişe duyan, olası olumsuz durumları gözünde canlandırarak tereddüde düşe kişilerin merak ettikleri en temel husus, bu hizmetin yasal olup olmadığıdır. Yasal olması halinde gerekli haklar aranabilecek, olası mağduriyetler giderilecektir.

Servis vale hizmeti, güvenilir firma bünyesinde gerçekleştirilen yasal ve güvenilir bir hizmettir. Ancak aracın trafik kontrollerinin yapılmış ve gerekli yasal şartların sağlanmış olması araç sahibinin sorumluluğundadır. 

Oto Servis Vale Hizmeti Ücreti

Oto servis vale hizmeti, genel olarak ücretsiz bir şekilde gerçekleşmektedir. Vale ücreti, bazen servis parasına ek olarak alınırken bazen servisin kendi uyguladığı ücretsiz bir işlem olabilmektedir. Bu nedenle ücret konusunda net bir bilgi vermek doğru olmayacaktır. Çünkü her firma kendi prensipleri doğrultusunda çalışma göstermektedir. Konuyla alakalı net bilgi servis bünyesi üzerinden alınmalıdır. 

Oto Servis Vale Görevlisi Ne İş Yapar?

Oto servis vale görevlisi, aracın düzgün bir şekilde servise getirilmesinden sorumludur. Bunun yanında vale görevlisinde aranan özellikler şu şekildedir;

  • Aracı teslim almak
  • Araca herhangi bir zarar ve hasar vermeden  sahibine teslim etmek
  • Aracın içine ve dışına  düzgün bakmak ve bir zarar vermemek
  • Aracı istenilen zamanda araç sahibine teslim etmek ve araç sahibini bekletmemek
  • Aracı düzgün bir şekilde servise götürmek
  • Araç sahibine karşı kibar ve saygılı konuşmak, Gül Otomotiv Maltepe oto servisi vale hizmeti kapsamında uyulan kurallardır.
Herhangi bir aksaklığa ya da istenmeyen duruma mahal vermemek açısından çalışanlarımızın kendilerini firmamız doğrultusunda tanıttıklarını ve bu sayede olası sorunların önüne geçildiğini söylemek mümkündür.
Yukarıda verilen bilgilere ek, Gül Otomotiv vale oto servis hizmeti, ehliyeti olan ve sürücü deneyimi yüksek olan kişiler nezdinde gerçekleştirilmektedir. Bu, istenmeyen durumlar meydana gelmesi halinde dahil en profesyonel müdahalelerin yapılması açısından özel olarak düşünülmüştür.
Unutulmamalıdır, güvenilir servis vale hizmeti almanın ön koşulu, güvenilir firma ile iletişimde olmaktır. Maltepe vale hizmeti ile kaliteli oto bakımın  kapılarını aralıyoruz.

İlgili Konular

Kışın Araçta neler kontrol edilmelidir?

Kışın Araçta neler kontrol edilmelidir?

Yaz mevsiminden çıkan her araç kış bakımını mutlaka yaptırmalıdır. Bu bakımlar ile aracın kış mevsimine daha canlı ve dinamik girmesi amaçlanmaktadır. Araç kış bakımı sırasında aracın;

Rehbere git

Kar lastiği sürekli kullanılır mı?

Kar lastiği, kış ayları için üretilmiş bir üründür. Sürekli kullanıldığı takdirde bu lastik türünde aşınma meydana gelmektedir. Bu aşınma ise kesinlikle riskli bir durumdur. Genel itibari ile var olan sürekli kar lastiği kullanımı zararları ise aşağıda verildiği gibidir.

Rehbere git
Kar lastiği sürekli kullanılır mı?
Güvenli Sürüş Teknikleri Nelerdir?

Güvenli Sürüş Teknikleri Nelerdir?

Güvenli sürüş sağlamak adına yapılan bazı teknikler vardır. Bu tekniklerin uygulanması kaza oranlarının düşmesine ve trafikte bilinçli sürücülerin oluşması açısından kullanılmaktadır.

Rehbere git

Aks Arızası Belirtileri

Rehbere git
Aks Arızası Belirtileri