Maltepe BMW Servisi

Maltepe BMW Servisi

İstanbul Maltepe içerisinde yer alan servisimiz, BMW marka araçlarınızın bütün modellerine hizmet sunmak amacıyla geliştirilmiştir. Maltepe BMW servisi hizmeti içerisinde kışlık, bahar ve periyodik bakım hizmeti verilmektedir. Yedek parça, lastik değişimi, motor, gibi küçük büyük her türlü bakım ve onarım araçlara sağlanmaktadır.

Maltepe BMW Servisi

Maltepe BMW Servis Ücreti

Maltepe BMW Servis Ücreti

Bir araç servise pek çok nedene bağlı olarak gelmektedir. Aracı bakıma sokmak, tamir tadilat, aksesuar pek çok sebepten dolayı bir araç servis görmektedir. Servis ücretinin ne olacağı bu anlamda değişiklik göstermektedir. Servise gelen aracın ne sebepten geldiği belirlenir ve bakım aşamasına geçilir. Sonrasında yetkililerin araç için yapacağı bakım masrafları belirlenir. Bu aşamalardan sonra net bir ücret verilmektedir. Bu anlamda bir servis aracı görmeden fiyat belirtmez.

Maltepe BMW Servis Ücreti

Maltepe BMW Yedek Parça

Maltepe BMW Yedek Parça

Araç bir kaza veya darbe geçirmiş olabilir. Darbe sonucu aracın bazı parçalarında değişme yaşanabilir. Bu değişimler yedek parçalar ile sağlanmaktadır. Yedek parça sadece araca alınan darbe sonucu değil, araca yeni bir hava katmak isteyen kişilerin de kullandığı bir otomobil bakım alanıdır. Süs için takan kişiler aracın performans ve devrini düşürecek şekilde parça takımı gerçekleştirmemeye özen göstermelidir. İhtiyaç halinde takmak isteyen araç sahipleri ise firma kalitesindeki orijinal parçaları tercih etmelidir. Satış sırasında araçta orijinal olmayan parçalar değer kaybetmesine neden olacaktır.
Yedek parça pek çok parçanın birleşmesiyle oluşan araç bölümüdür. Aracın hangi bölümü değişecek ise önce o belirlenmelidir. Fiyatlar parçanın bölümüne göre farklılık gösterecektir.  Bununla birlikte BMW 1 serisi ile BMW 2 serisi araçların yedek parça değişimleri de birbirinden farklıdır.

Maltepe BMW Yedek Parça

Maltepe En Yakın BMW Servisi

Maltepe En Yakın BMW Servisi

Yolda giderken araç biranda bozulabilir. İstem dışında gerçekleşen bu tarz olayları yaşamak araç sahiplerinin sevmediği durumlar arasındadır. Araçların kaza darbe anında servise götürmeden bir şekilde halleden kullanıcılar o an için rahat etse de sonrası için büyük pişmanlık yaşamaktadır. Araç konusunda yeterli donanıma sahip olmayan bir servise araç teslimi yapılmamalıdır. Özellikle yeni nesil araçlar için yeni bakım hizmetleri gelişmiştir. Bu sebeple araçta bir sorun olduğunda Gül Otomotiv olarak bizlerle iletişime geçilmelidir.
Hizmet sunulan BMW modelleri ise şu şekildedir;

  • BMW 2 Serisi,
  • BMW 3 Serisi,
  • BMW 4 Serisi,
  • BMW 5 Serisi,
  • BMW 6 Serisi,
  • BMW 7 Serisi,
  • BMW 8 Serisi,
  • BMW Z Serisi

Maltepe En Yakın BMW Servisi