Maltepe Fiat Servisi

Maltepe Fiat Servisi

Maltepe Fiat Servisi, İstanbul Maltepe içerisinde bulunan ve aracın iç ve dış mekanizmasıyla ayrıntılı bir şekilde ilgilenen bakım servisidir. Servis içerisinde aracın ihtiyaç duyduğu bakımlar yapılmaktadır. Bu bakımlar;

  • Kış bakımı
  • Bahar bakımı
  • Periyodik bakım
  • Yedek parça
  • Lastik değişimi
  • Mekanik bakım
  • Motor
  • Akü
Aracın her türlü servis ihtiyacı karşılanmaktadır. Bakımların yanında araçlara oto aksesuar takılma işlemleri de gerçekleştirilmektedir.

Maltepe Fiat Servisi

Maltepe Fiat Yedek Parça

Maltepe Fiat Yedek Parça

Yedek parça, aracın her hangi bir kaza veya darbe sonucu aldığı hasardan dolayı yerine yeni parçanın takılması için gerekli parçalardır. Bu işlem ile araç eski şeklini ve performansını almaktadır. Yedek parça alırken üretici firma tarafından belirlenen standartlarda bir ürün alınmalıdır. Çünkü yedek parça orijinal olmadığı takdirde arabanın satış aşamasında değer kaybetmesine sebep olmaktadır. İşlem konusunda güven uyandırmayan yetkili olmayan servis üzerinden yedek parça alışverişi yapılmamalıdır. Ürün kaliteli aracın performansını etkilemeyecek düzeyde olmalıdır.
Yedek parça fiyatları değişiklik göstermektedir. Fiat Egea ile Fiat 500X aracın yedek parça fiyatları birbirinden farklıdır. Marka, model, kalite ve yedek parçanın cinsi fiyatı belirleyen etkenlerdir.

Maltepe Fiat Yedek Parça

Maltepe Fiat Servisi Fiyat

Maltepe Fiat Servisi Fiyat

Servise giren her araç farklı sorunlardan dolayı gelmekte ve ona göre bakım hizmeti almaktadır. Bakım ve onarım işlemleri araçların aldığı hasara göre değişiklik göstermektedir. Servise motor için gelen araç ile far lambası değiştirmeye gelen aracın ödeyeceği fiyat bir olmamaktadır. Servis birçok alana sahip geniş bir firmadır. Bu sebeple servise gelen aracın geliş sebebi bilinmeden yetkililerin yapacağı onarım tespit edilmeden her hangi bir fiyat vermek doğru değildir.

Maltepe Fiat Servisi Fiyat

En Yakın Maltepe Fiat Servisi

En Yakın Maltepe Fiat Servisi

Trafikte seyir halindeyken araç bozulabilir veya durabilir. Bu gibi durumlar her araç sahibinin başına gelebilmektedir. Böyle durumlarda aracın performansının korunması ve hasarın iyi bir şekilde çözümlenmesi için düzgün bir servise gidilmesi gerekir. Hasar sonucu araçta değişmesi gereken parçalar olabilir.
Araç sahiplerinin başına gelen olaylar arasında sahte yedek parça takılması en çok görülen olaydır. Bu konuda dikkat edilmelidir. Araba bozulduğunda en yakın Fiat servise giderek gerekli tüm bakım ve onarımları yaptırmalısınız.

En Yakın Maltepe Fiat Servisi