Maltepe Opel Servisi

Maltepe Opel Servisi

İstanbul Maltepe içerisinde yer alan ve aracın her türlü iç ve dış bakımından sorumlu olan servistir. Aracın ihtiyaç duyduğu tüm bakımlar servis bünyesinde yetkililer tarafından gerçekleşmektedir. Bu servis ile araç;

  • Kışlık bakım
  • Periyodik bakım
  • Bahar bakım
  • Akü değişim
  • Motor ve yağ değişim
  • İç dış mekanik bakım
Aracın yıl içerisinde alması gereken bakımlarının yanında her hangi kaza veya hasar sonucu oluşmuş durumlarıyla da ayrıntılı olarak ilgilenmektedir.  

Maltepe Opel Servisi

Maltepe Opel Periyodik Bakım

Maltepe Opel Periyodik Bakım

Aracın düzenli aralıklarla alması gereken bakımlar vardır. Bu bakımlar mevsim geçişleri bakımları ve periyodik bakımdır. Periyodik bakım araçların düzenli olarak alması gereken bakımları kapsamaktadır. Bu bakım ile araç tüm yönüyle kontrol edilmektedir. Aynı model araçların periyodik bakımları farklı olabilmektedir. Örneğin Opel Astra ile Opel Corsa aracın periyodik bakım tarihi aynı değildir. Periyodik bakımları belirleyen faktör aracın km”sidir.  Opel bakım periyotları 10-15 sonrası için ise 20 bin km arasında takip edilmektedir.
Periyodik bakım hizmeti sırasında dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Araç sahipleri yıl içerisinde belirlenen km dolduramadığı için aracın bakıma ihtiyacının olmadığını düşünmektedir. Bu durum kabul gören bir durum değildir. Araç yıl içerisinde bir defa da olsa periyodik bakıma sokulmalıdır. Bu aracın performans ve hızının yükselmesine ve sürpriz durumların yaşanmamasına neden olacaktır.

Maltepe Opel Periyodik Bakım

Maltepe Opel Servisi Ücreti

Maltepe Opel Servisi Ücreti

Maltepe Opel servis pek çok konuda hizmet veren bir servistir. Servis içerisinde farklı alanlarda bakımlar yapılmaktadır. Yedek parça, bakım, motor, akü veya hasarlı araçların onarımları servis içerisinde gerçekleşmektedir. Bu farklılaşma fiyatlar konusunda da kendini göstermektedir. Örneğin; yedek parça fiyatı ile bakım fiyatı birbirinden farklıdır. Far lambası ile filtre değişimi birbirinden farklı fiyat aralığındadır.
Fiyatların belirlenmesi için öncelikle aracın servise ne için geldiği belirlenmelidir. Servise gelen aracın hasarının veya ihtiyacının ne olduğu uzmanlar tarafından belirlenerek araç sahibiyle görüşülmekte ve en son fiyatlar belirlenmektedir. Bu sebeple servis ücreti için bir sayı söylemek doğru olmayacaktır. En yakın Opel servise giderek konuyla alakalı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Maltepe Opel Servisi Ücreti